Galvenā lapa Projektu aktivitātes Step in Europe with music 2013_08_20_Muzika_1_apstipr

  “Step in Europe with music” apstiprināts

  Š.g. 19.augustā, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra apstiprināja mūsu projektu.

  Biedrība “Mēs – nākotnei!” uzsāk jauniešu starptautiskā apmaiņas projekta  "Step in Europe with music"  īstenošanu .
  Biedrība “Mēs – nākotnei!” š.g.19.augustā ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra parakstīja līgumu par kārtēja projekta – šoreiz jauniešu starptautiskā jauniešu  apmaiņas projekta "Step in Europe with music" īstenošanu.
  Projekta mērķi: veicināt jauniešu brīvā laika pavadīšanas iespējas, sadarbību ar citu valsts jauniešiem mūzikas un kultūras jomā, piedāvāt jauniešiem iespēju iesaistīties dažādās aktivitātēs, radošo darbnīcu darbā,  darbojoties un komunicējot ar jauniešiem angļu valodā attīstīt radošumu, sadarbības un komunikācijas prasmes, pilnveidot jau esošās iemaņas kontaktu veidošanā ar citu valstu jauniešiem.
  Projektā piedalīsies jaunieši no Latvijas, Spānijas, Somijas un Grieķijas. Projekta pirmā aktivitāte  vai iepriekšēja plānošanas vizīte ir plānota  decembrī, bet projekta aktivitātes  -  2014.gada martā.
  Projekta laikā jaunieši iesaistīsies dažādās aktivitātēs, kas norisināsies Limbažu novada teritorijā, kā arī  Vidzemes un Rīgas reģionos.
  Projekta kopējais finansējums 21081.40EUR, lielāka daļa no projekta finansējuma ir sadarbības partneru transporta  pakalpojumu ( transporta līdzekļi, biļetes ) izmaksas.

  Biedrība aicina jauniešus sekot informācijai un pieteikt savu dalību projekta aktivitātēs, jo vietu skaits ierobežots.

  Projekta īstenošana plānota: no19.08.2013. līdz 20.08.2014.
  Projektu finansē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.
  Projekta finansējums  EUR 21081.40
  Projekta īstenošanu līdzfinansē biedrība “Mēs – nākotnei!”

  “Šis projekts finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija [paziņojums] atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

   
  Autorizācija  Statistika
  Reģistrēti lietotāji : 4
  Raksti : 653
  Rakstu skatīšanās reizes : 1312626
  Klātienē
  Šobrīd klātienē ir 7 viesi